Menu Główne

Turniej Sędziów Oldboyów im. Henryka Rumniaka 2017 zakończony!

Turniej rozgrywany jest w dwóch grupach. Po dwa najlepsze zespoły z grupy spotkały się w półfinałach. Pozostałe ekipy walczyły o niższe miejsca.


Grupa A:

WS Warszawa

WS Radom

WS Siedlce

KS Warmia i Mazury

 

Grupa B:

WS Płock

WS Ciechanów - Ostrołęka

KS Podlasie

KS Łódzkie

 

Wyniki spotkań wg kolejności rozgrywania poniżej:

Gospodarze

Wynik

Goście

WS Warszawa

5:1

WS Radom

WS Płock

2:1

WS Ciechanów - Ostrołęka

WS Siedlce

0:4

KS Warmia i Mazury

KS Podlasie

1:3

KS Łódzkie

WS Warszawa

4:0

WS Siedlce

WS Płock

9:1

KS Podlasie

WS Radom

0:8

KS Warmia i Mazury

WS Ciechanów - Ostrołęka

1:4

KS Łódzkie

WS Warszawa

0:3

KS Warmia i Mazury

WS Płock

0:1

KS Łódzkie

WS Radom

1:3

WS Siedlce

WS Ciechanów - Ostrołęka

5:0

KS Podlaskie

 

 

Klasyfikacja końcowa w grupach:

Grupa A

 

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki Strzelone

Bramki Stracone

 
 

1

KS Warmia i Mazury

9

8

2

 

2

WS Płock

6

11

3

 

3

WS Siedlce

3

3

9

 

4

WS Radom

0

2

16

 

 

 

Grupa B

 

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki Strzelone

Bramki Stracone

 
 

1

KS Łódzkie

9

8

2

 

2

WS Płock

6

11

3

 

3

   WS Ciech.-Ostr.   

3

7

6

 

4

KS Podlaskie

0

2

17

 

 

 

Półfinały:

KS Warmia i Mazury 2:2 (Karne 1:2) WS Płock

WS Warszawa 1:5 KS Łódzkie

 

Mecz o 7 miejsce:

WS Radom 4:2 KS Podlasie

Mecz o 5 miejsce:

WS Ciechanów - Ostrołęka 2:1 WS Siedlce

Mecz o 3 miejsce (przegrani z półfinałów):

KS Warmia i Mazury 1:1 (Karne 2:1) WS Warszawa



Mecz o 1 miejsce:

KS Łódzkie 1:3 WS Płock

 

 

 Klasyfikacja Końcowa:

1. WS Płock

2. KS Łódzkie

3. KS Warmia i Mazury

4. WS Warszawa

5. WS Ciechanów - Ostrołęka

6. WS Siedlce

7. WS Radom

8. KS Podlasie

 

Najlepszy Zawodnik turnieju:

Rafał Szczytniewski - WS Płock

Najlepszy strzelec turnieju:

Damian Durczak - KS Warmia i Mazury

Najlepszy bramkarz turnieju:

Bartosz Chyra - WS Płock

Turniej poprowadziła czwórka sędziów z WS Warszawa w składzie:
Wojciech Hodowicz
Piotr Urban
Łukasz Rowicki
Mateusz Jenda.


       Przewodniczący KS MZPN
        J
arosław Chmiel