Menu Główne

Komunikat Zarządu KS MZPN 27/06/2019

       


1. Komunikat KS PZPN z dnia 24.06.2019

W załączeniu lub po kliknięciu >> TUTAJ << istnieje możliwość zapoznania się z Komunikatem KS PZPN z dnia 24.06.2019 r.


2. Lista Sędziów III Ligi - sezon 2019 / 2020

Poniżej lista sędziów III ligi Mazowieckiego ZPN na sezon 2019 / 2020

1. Chmielewski Kamil (WS Warszawa)

2. Chojnacki Piotr (WS Warszawa)

3. Chrząstek Norbert * (WS Radom)

4. Gwiazda Paweł * (WS Ciechanów - Ostrołęka)

5. Hodowicz Wojciech (WS Warszawa)

6. Malinowski Przemysław (WS Warszawa)

7. Mandes Krzysztof (WS Warszawa)

8. Mandes Piotr * (WS Warszawa)

9. Rzucidło Piotr (WS Warszawa)

10. Szczytniewski Damian * (WS Płock)

11. Wójcik Karol (WS Siedlce)

12. Załęski Sebastian * (WS Ciechanów - Ostrołęka)

* - Nowi sędziowie

 

3. Lista Obserwatorów III ligi - sezon 2019 / 2020

Poniżej lista Obserwatorów powołanych do obserwowania sędziów III ligi:

1. Czajkowski Tomasz (WS Warszawa)

2. Gromek Ireneusz (WS Warszawa)

3. Gudyn Jacek (WS Warszawa)

4. Karkut Marek (WS Warszawa)

5. Kleszcz Adam (WS Siedlce)

6. Kownacki Dariusz (WS Ciechanów - Ostrołęka)

7. Maciejewski Daniel (WS Radom)

8. Roguski Rafał (WS Warszawa)

 

4. Lista Sędziów IV Ligi - sezon 2019 / 2020

Poniżej lista sędziów IV ligi Mazowieckiego ZPN na sezon 2019 / 2020:

1. Baranowski Kamil (WS Siedlce)

2. Borkowski Michał (WS Radom)

3. Falencki Marcin (WS Ciechanów - Ostrołęka)

4. Indyka Jakub (WS Radom)

5. Karpiński Tomasz (WS Płock)

6. Kmita Szymon (WS Warszawa)

7. Korycki Krzysztof (WS Warszawa)

8. Kuciel Krzysztof (WS Warszawa)

9. Kupidura Łukasz (WS Radom)

10. Lewandowski Jakub (WS Warszawa)

11. Lewandowski Marek (WS Warszawa)

12. Lewandowski Piotr (WS Warszawa)

13. Makowiecki Radosław (WS Ciechanów - Ostrołęka)

14. Marcinkowski Piotr (WS Warszawa)

15. Matlęga Łukasz (WS Płock)

16. Pietrzyk Maciej (WS Warszawa)

17. Posuniak Maciej (WS Radom)

18. Rybus Piotr (WS Warszawa)

19. Rzechółko Kamil (WS Płock)

20. Sokołowski Marcin (WS Siedlce)

21. Suwała Łukasz (WS Radom)

22. Sypniewski Jakub (WS Warszawa)

23. Szczęsny Krzysztof (WS Warszawa)

24. Trawiński Łukasz (WS Warszawa)

25. Trawiński Mateusz (WS Warszawa)

26. Trędowicz Adam (WS Siedlce)

27. Więckowski Michał (WS Warszawa)

 

5. Lista kandydatów na sędziów IV ligi - sezon 2019 / 2020

Poniżej lista kandydatów na sędziów IV ligi:

1. Bzdawka Jakub (WS Warszawa)

2. Karcz Jakub (WS Radom)

3. Majewski Adrian (WS Płock)

4. Pałaszewski Piotr (WS Ciechanów - Ostrołęka)

5. Skolimowski Michał (WS Siedlce)

6. Ślesiński Kamil (WS Ciechanów - Ostrołęka)

7. Ways Piotr (WS Warszawa)

8. Wąsowski Michał (WS Warszawa)

 

6. Lista Obserwatorów IV ligi - sezon 2019 / 2020

Poniżej lista Obserwatorów powołanych do obserwowania sędziów IV ligi:

1. Borski Marcin (WS Warszawa)

2. Brzuszczyński Jacek (WS Warszawa)

3. Galas Wiesław (WS Siedlce)

4. Garwicki Tomasz (WS Płock)

5. Jastrzębski Piotr (WS Siedlce)

6. Jenda Krzysztof (WS Siedlce)

7. Jenda Paweł (WS Warszawa)

8. Mianowski Krzysztof (WS Warszawa)

9. Sadowski Zdzisław (WS Ciechanów - Ostrołęka)

10. Sieński Jan (WS Ciechanów - Ostrołęka)

11. Zając Anna (WS Radom) 

 

      Sekretarz KS MZPN                                                                     Przewodniczący KS MZPN

    / - /                                                                                                      / - / 
Rafał Roguski                                                                                      Marcin Borski