Materiały UEFA

Magazyn "SĘDZIA"

Przepisy Gry 2020/2021

Extranet

Delegatury Sędziowskie

Komunikat Zarządu KS MZPN 19/02/2020

       

 


1. Harmonogram egzaminów "Wiosna 2020" - szczegóły

Zarząd KS MZPN w załączeniu umieszcza "PROGRAM ZGRUPOWANIA SZKOLENIOWO-UNIFIKACYJNEGO SĘDZIÓW, ASYSTENTÓW MAZOWIECKICH i OBSERWATORÓW IV ligi", który odbędzie się w dniach 7 - 8 marca 2020. Program można pobrać również ==> TUTAJ <==


2. Lista sędziów IV ligi - runda wiosenna sezonu 2019 / 2020

1. Baranowski Kamil (WS Siedlce)

2. Borkowski Michał (WS Radom)

3. Bzdawka Jakub (WS Warszawa)

4. Falencki Marcin (WS Ciechanów - Ostrołęka)

5. Karcz Jakub (WS Radom)

6. Karpiński Tomasz (WS Płock)

7. Kmita Szymon (WS Warszawa)

8. Korycki Krzysztof (WS Warszawa)

9. Kuciel Krzysztof (WS Warszawa)

10. Kupidura Łukasz (WS Radom)\

11. Lewandowski Jakub (WS Warszawa)

12. Lewandowski Marek (WS Warszawa)

13. Lewandowski Piotr (WS Warszawa)

14. Majewski Adrian (WS Płock)

15. Makowiecki Radosław (WS Ciechanów - Ostrołęka)

16. Marcinkowski Piotr (WS Warszawa)

17. Matlęga Łukasz (WS Płock)

18. Pałaszewski Piotr (WS Ciechanów - Ostrołęka)

19. Pietrzyk Maciej (WS Warszawa)

20. Rybus Piotr (WS Warszawa)

21. Rzechółko Kamil (WS Płock)

22. Skolimowski Michał (WS Siedlce)

23. Sokołowski Marcin (WS Siedlce)

24. Suwała Łukasz (WS Radom)

25. Sypniewski Jakub (WS Warszawa)

26. Szczęsny Krzysztof (WS Warszawa)

27. Ślesiński Kamil (WS Ciechanów - Ostrołęka)

28. Trawiński Łukasz (WS Warszawa)

29. Trawiński Mateusz (WS Warszawa)

30. Trędowicz Adam (WS Siedlce)

31. Ways Piotr (WS Warszawa)

32. Wąsowski Michał (WS Warszawa)

33. Więckowski Michał (WS Warszawa)

 

3. Lista obserwatorów III ligi - runda wiosenna sezonu 2019 / 2020

1. Czajkowski Tomasz

2. Garwicki Tomasz

3. Gromek Ireneusz

4. Gudyn Jacek

5. Jenda Krzysztof

6. Karkut Marek

7. Kownacki Dariusz

8. Maciejewski Daniel

 

4. Lista obserwatorów IV ligi - runda wiosenna sezonu 2019 / 2020

1. Brudnicki Paweł

2. Brzuszczyński Jacek

3. Galas Wiesław

4. Jastrzębski Piotr

5. Jenda Paweł

6. Mianowski Krzysztof

7. Roguski Rafał

8. Sadowski Zdzisław

9. Sieński Jan

10. Wysocki Paweł

11. Zając Anna

 

 

Attachments:
Download this file (Program_zgrupowania_7-8032020.pdf)Program_zgrupowania_7-8032020.pdf[ ]54 kB

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.