Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

W dziale Szkolenie, w zakładce Regulaminy został zamieszczony druk nowej deklaracji KFP wraz ze wzorem jego wypełniania. Nowe deklaracje winny być składane w macierzystym Wydziale Sędziowskim w możliwie najkrótszych terminach. Terminy te określa każdorazowo Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego.

Puchar Syrenki to międzynarodowy turniej piłkarski rozgrywany w Polsce od 1986 roku. Gościł wiele znakomitych reprezentacji i graczy. Pierwszym triumfatorem turnieju była Francja w której występował Zinedine Zidane. Turniej po wczorajszych spotkaniach wchodzi w fazę pucharową.

Więcej…

W dziale obsada nastąpiło uaktualnienie obsad III oraz IV ligi. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się ze zmianami i potwierdzenie meczów w systemie Extranet.

Informuję, iż w dziale obsada został opublikowany Komunikat obsady III ligi nr 3 oraz Komunikat obsady IV ligi na 8 oraz 9 kolejkę.

Informuję, iż w dziale obsada znajduje się komunikat obsady IV ligi na kolejki 6 oraz 7. Przy niektórych meczach zawarta jest informacja "MECZ NAGRYWANY" co oznacza, iż wyznaczony sędzia jest zobowiązany do nagrania tego meczu, zrobienia samooceny i przygotowania klipów szkoleniowych.

Więcej…